הדגם הביתי החדש והמתקדם ביותר של חברת ויטמיקס. בעל הפעלה אוטמטית, עיצוב חדשני לשימוש נוח, ביצועים מעולים, עוצמתי ושקט.

בלנדר בהפעלה אוטמטית

ויטמיקס PRO 750 בעל 5 תוכניות הפעלה אוטומטיות לשימוש נוח ומרקם מושלם בכל מתכון שתבחרו להכין. שייקים, גלידות ביתיות, מרקים חמים וקרים וממרחים בזמן ובעוצמה מדוייקים. מכוון העוצמה המשתנה מאפשר שליטה מלאה במידת הטחינה כך שבנוסף לתוכניות ניתן להפעיל את הבלנדר בעוצמות חלשות יותר למטרות שונות ולקיצוץ גס. בנוסף, מתג פולסים המסייע מאוד בלישת בצק או בטחינה מהירה לכמה שניות בלבד. דגם זה עוצמתי ושקט- מנוע של 1400W ו2.2 כוחות סוס. זהו המנוע השקט ביותר שיצרה חברת ויטמיקס אי פעם, שקט מקודמו בכ- 30%.

בלנדר ביתי חזק ויטמיקס פרו 750

בלנדר ויטמיקס פרו 750 – התוכניות האוטומטיות בבלנדר

תוכנית מס' 1 – שייקים (smoothies)  –  הבלנדר פועל בעוצמה מיטבית למרקם שייק חלק וטעים לשתייה. הבלנדר מפסיק את פעולתו באופן אוטומטי בסיום פעולת הטחינה והערבול.

תוכנית מס' 2 –  הכנת גלידה ביתית – בתוכנית זו ניתן להכין מתכוני גלידות וקינוחים קפואים, ניתן לטחון פירות קפואים להכנת גלידות סורבה, גלידות שמנת או כל קינוח קפוא אחר שתבחרו.

תוכנית מס' 3  – הכנת מרק חם  – הכנת מרקים חמים בזמן קצר הייתה אחת התכונות המדהימות של ויטמיקס. בדגם זה ניתן להכין כל מרק, הבלדר מתזומן כך שהטמפ' של המרק תהיה הגבוהה ביותר האפשרית (80 מעלות) בתוך מספר דקות.

תוכנית מס' 4  – מתכוני ממרחים ומחיות – הכנת חומוס, סלט חצילים, סלט מטבוחה ועוד מגוון ממרחים רטבים ומטבלים בקלות ובמהירות.

תוכנית מס' 5  – תוכנית ניקוי אוטומטית  – הבלנדר מנקה את עצמו בצורה אופטימלית על ידי תוכנית הניקוי. כל שיש לעשות הוא למלאו עד חציו במים ובמעט סבון כלים ולהפעילו כאשר המכוון מורה על תוכנית הניקוי. כך מתבצע ניקוי מיטבי לכל חלקי המיכל ובתחתית הלהבים.

מכוון עוצמה משתנה- שליטה בעוצמת הערבול מתאפשרת בחלקו הימני של המכוון, לשימוש בקיצוץ ירקות, קיצוץ בשר, קיצוץ גבינות, לישת בצק, הכנת קוקטלים, משקאות אייס וכו'.

בלנדר חזק ומעוצב – מיכל 2 ליטר בעיצוב חדש 

עיצוב חדשני של מיכל 2 ליטר רחב מאפשר את כל שימושי הבלנדר היחודיים לויטמיקס וכן  להחליף את מעבד המזון, ללוש בצק ולהקציף בביצוע מעולה. המיכל הרחב והנמוך מתאים לכל מטבח, גם למטבח בעל ארונות מעל השיש, העבודה עם מוט הדחיפה נוחה יותר כאשר מכינים גלידות וממרחים.

מאמרים קשורים

מעוניינים להשתתף בסדנה?

מלאו את פרטיכם וניצור קשר

    אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA וכפוף למדיניות הפרטיות ותנאי השירות של Google