ויטמיקס, עמידות וחוזק יוצאי דופן

בנוי כהלכה

בלנדר ויטמיקס תכנון הנדסי חכם

כבר שמעתם על בלנדר ויטמיקס?
זה הזמן להכיר אותו ואת יכולותיו ממש מקרוב!

בלנדר ויטמיקס מתוכנן בצורה מושלמת, עד לפרט הכי קטן – כדי שיתאים בדיוק לצרכים שלך. הבלנדר הטוב בעולם, תוצרת ארצות הברית, עם איכות יוצאת דופן שמנצחת את כל המתחרים.
בלנדר ויטמיקס מתוכנן בצורה מושלמת, עד לפרט הכי קטן – כדי שיתאים בדיוק לצרכים שלך. הבלנדר הטוב בעולם, תוצרת ארצות הברית, עם איכות יוצאת דופן שמנצחת את כל המתחרים.

הבלנדר ששינה את עולם הקולינריה

הבלנדר ששינה את עולם הבלנדרים בביצועים מעולים, זמני עבודה קצרים במיוחד ויכולת להכין מתכונים שבלנדרים אחרים פשוט לא מסוגלים כגון: מרקים חמים ב5 דקות, שייקים, ממרחים, רטבים וגלידות בפחות מדקה. עבור מי שמחפש בלנדר עוצמתי במיוחד, ויטמיקס הוא התשובה. עם מעט תחרות יחסית ועם ותק של הרבה שנים הוא שומר על מעמדו כבלנדר הטוב בעולם. שימוש יומיומי או שימוש אינטנסיבי יכול לשחוק בלנדר פשוט בתוך זמן קצר, לשרוף את המנוע שלו, לשחוק את הלהבים או פשוט לא לתת את התוצאה הרצויה- מרקם חלק שטעים לשתות. לעיתים, פשוט אין לבלנדרים את העוצמה הדרושה או התכנון המתאים לטחינה וערבול של רכיבים דבקיים או קשים במיוחד. בשנים האחרונות קמו מספר מתחרים לויטמיקס ועדיין נדמה שאף אחד לא באמת הצליח להתחקות אחר הביצועים הפנומנליים שלו – עד היום ישנם מתכונים שרק בלנדר ויטמיקס מסוגל לעשות. כשמוספים לכך את רמת האמינות של המוצר השומר על ביצועים לאורך שנים ללא צורך בתיקונים או החלפות, ברור שמדובר בהשקעה כדאית ביותר לטווח הארוך.

בלנדר עם מחשבה

אז מה יש בו שנתן לו את השם והמעמד של "הבלנדר הטוב בעולם" ? שפים, נטורופתים, מומחים לבישול בריא בתי קפה ומסעדות- כולם עובדים עם ויטמיקס. זהו בלנדר שעונה על הצרכים עבור מי שזקוק לבלנדר עוצמתי ואיכותי ומשתמש בו באופן קבוע. נראה שאחד הדברים שהפכו את הויטמיקס למוצר מוביל בעולם הבלנדרים הוא מידת ההשקעה של חברת ויטמיקס בתכנון וניסיון של למעלה מ70 שנות בייצור בלנדרים. מידת השקעה זו מורגשת כאשר משווים אותו אל מול המתחרים ברמת הביצועים ובמידת האמינות שלו. בנוסף לפשטות ונוחות התפעול ניתן להבחין בתשומת לב של המתכננים לפרטים הקטנים. נראה על כל פרט ופרט ישב מישהו וחשב כיצד אפשר ליצרו טוב יותר ואיזה שינוי קטן יכול לעשות הבדל גדול בשביל חווית המשתמש.

 
בלנדר מחמם שמכין מרק

בלנדר עם עוצמה

בכדי להיות באמת "חזק", צריך להשתמש בכח בתבונה ובמידה הנכונה. המנוע של הבלנדר הוא ללא ספק לא המנוע הכי חזק שאפשר לייצר אך הוא תוכנן לספק עוצמה מדוייקת ביחס למה שנדרש ממנו לבצע. הספק של 1200 W ומעל 2 כוחות סוס הוא מידה נכונה של עוצמה אשר מאפשרת טחינה וערבול יעילים מבלי שהמזון יעוף לחלק העליון של המיכל או לדפנות מבלי להגיע ללהבים. עוצמה גבוהה יותר עשויה לא לסייע לבלנדר בביצועים ואף עלולה להפריע לו.
איך נדע שלא נגרום נזק למנוע כל כך עוצמתי? המנוע של בלנדר ויטמיקס מיוצר עם מנגנון ההגנה העצמית המונע ממנו להתחמם חימום יתר. במידה ועבדנו עם המכשיר בצורה לא נכונה או שהעמסנו עליו יתר על המידה, המנוע פשוט יכבה את עצמו אוטומטית וכל שעלינו לעשות הוא להפוך אותו וללחוץ על הפיוז שמחזיר אותו לפעילות.

 

מוט הדחיסה – פטנט מהפכני בעולם הבלנדרים

כיצד רעיון פשוט הופך להמצאה גדולה? כשמדובר בבלנדר – מוט דחיסה יכול לעשות ההבדל בין עבודה בפולסים והחזרת המזון ללהבים לעומת עבודה רציפה ומהירה כאשר מוט הדחיסה מחזיר את המזון ללהבים תוך כדי עבודה. המוט מספיק ארוך בכדי להגיע עד אזור הלהבים אך נבלם ע"י מכסה גומי קשיח ומגיע למרחק קטן מאוד מהלהבים מבלי לגעת בהם בדיוק מירבי.

כשעובדים עם בלנדר עוצמתי המזון עלול להידחק לדפנות. העבודה עם המוט מאפשרת לדחוף כלפי מטה. יש להצמיד את המוט לדפנות לדחוף כלפי מטה בכדי שהמזון יוכל להטחן באופן אחיד ובמהירות.

מיכל פלסטיק מול מיכל זכוכית

אנשים רבים רואים בשימוש במיכל פלסטיק חסרון, שכן מיכל זכוכית נחשב עמיד יותר וחזק יותר. בנוסף, פלסטיק נחשב לחומר לא בריא שכן הוא עלול להכיל חומרים מזיקים. מנגד, יש לקחת בחשבון את המשקל הרב של הזכוכית שהוא משמעותי כאשר משתמשים בבלנדר בשימוש יומיומי ועולה הצורך בקלות תפעול. שבירות ומשקל הם שני החסרונות העיקריים של מיכל הזכוכית. מיכל הפלסטיק של ויטמיקס הוא במשקל קל ויש לו את הגמישות הדרושה כך שגם עם יופעל עליו לחץ הוא לא ישבר בקלות. חברת ויטמיקס מתגאה בסטנדרטים הגבוהים שהם מציבים ביצור  מיכלי הפלסטיק שלה בפלסטיק איכותי במיוחד ללא BPA.  (ביספינול A ידוע כחומר מסוכן לבריאות, במיוחד בתחום פוריות האישה ופעילות הורמונלית אצל תינוקות.)

 

 

 

 
המיכל של ויטמיקס עמיד בפני לחצים גבוהים

מקור מול חיקוי

קל להראות כמו המקור אבל קשה מאוד להשוות את האיכות הטכלונולוגית, את הביצועים ואת נוחות השימושים כאשר משתמשים בחיקויים לבלנדר ויטמיקס. החיקויים המפורסמים ביותר מגיעים מסין. הסינים ידועים ביכולות חיקוי לא רעות בכלל אך במקרה הזה, ניתן לשים לב, שבבלנדר שהוא חיקוי של ויטמיקס המיכל יושב בצורה מאוד לא יציבה על הבסיס, חלקי הפלסטיק באיכות ירודה ומוט הדחיסה דק ולא נוח לעבודה. בנוסף אין לבלנדרים אלו את היכולת להגיע למרקם חלק כשל הויטמיקס והם אינם מסוגלים להכין מרק. חשוב מאוד לבחון מוצר לא רק ביכולות שלו ביום הרכישה, אלא גם מספר שנים לאחר מכן. אין דבר מעצבן יותר מבלנדר שמתקלקל ודורש תיקונים ושירות מתמשך. אמינותו יוצאת הדופן של הויטמיקס, מוכחת לאורך השנים, ולראיה מספר שנות האחריות שמקבלים עם רכישתו – 7 שנות אחריות מלאה. אין צורך בהחלפת הלהבים או בהשחזתם, לא בתיקונים כתוצאה ממנוע שנשרף (שכן מנגנון ההגנה שלו מונע זאת) וכן, אין צורך בהחלפת המיכל או תיקונו. לא בכדי, היו שכינו אותו "בלנדר לכל החיים".

 

ויטמיקס

חיקויים לויטמיקס

ארץ ייצור

ארה"ב

סין

איכות רכיבים

גבוהה מאוד

בינונית

נוחות עבודה

גבוהה

נמוכה

יציבות הקנקן על המנוע

גבוהה

נמוכה מאוד

זמן אחריות

7 שנים

שנה

הכנת מרקים

אפשרי

לא אפשרי

הכנת גלידות

אפשרי

אפשרי חלקית

בטיחות

גבוהה

בינונית

איכות ביצועים

גבוהה

בינונית

מוניטין

גבוה מאוד

נמוך

מעוניינים להשתתף בסדנה?

מלאו את פרטיכם וניצור קשר

אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA וכפוף למדיניות הפרטיות ותנאי השירות של Google